‘Rikthehet’ Brad Pitt, shfaqet plot buzëqeshje pas veprimit që bëjnë për të yjet e Hollywood (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:32 09-01-2017 ‘Rikthehet’ Brad Pitt, shfaqet plot buzëqeshje pas veprimit që bëjnë për të yjet e Hollywood (Foto)

Aktori i famshëm, Brad Pitt ka qenë i lodhur dhe i tërhequr muajt e fundit pas divorcit me Angelina Jolie i cili është kthyer në një makth të vërtetë.

Por, pavarsisht kësaj, 53-vjeçari dukej mjaft bukur një natë më parë në Golden Globes.

Ylli i Hollywood u pa mjaft i buzëqeshur pasi ka marrë mbështetje të madhe nga miqtë dhe gjithë të pranishmit në event të cilët e kanë mbështetur me duartrokitje gjatë rrugëtimit që ka bërë teksa ngjitej në skenë duke i dhënë atij kurajo.

pit1.jpgpit2.jpgpit3.jpgpit4.jpgpit6.jpgpit7.jpgpit8.jpgpit9.jpgpit0.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13499999046326
array(1) { ["section"]=> string(100) "rikthehet-brad-pitt-shfaqet-plot-buzeqeshje-pas-veprimit-qe-bejne-per-te-yjet-e-hollywood-foto-65013" }