Rikthehet Britney Spears në formën më të shkëlqyer të mundshme, s’e keni parë kështu

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:42 19-09-2016

Ylli i muzikës, 35 vjeçarja Britney Spears rikthehet në formë të shkëlqyer fizike.

Këngëtarja ka publikuar një video disa sekondëshe në llogarinë e saj në Instagram. Britney shfaqet duke kërcyer me një palë tuta të shkurtra dhe bën disa lëvizje provokuese. Videoja ka çmendur gjithë fansat dhe ndjekësit e yllit të pop-it.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022107124328613
array(1) { ["section"]=> string(89) "rikthehet-britney-spears-ne-formen-me-te-shkelqyer-te-mundshme-s-e-keni-pare-keshtu-53359" }