Rikthehet fuqishëm Pëllumb Kulla, organizon Koncertin e Madh të Vitit të Ri  

Publikuar tek: kulture-art, më 19:19 30-12-2018 Rikthehet fuqishëm Pëllumb Kulla, organizon Koncertin e Madh të Vitit të Ri  

Ish-ambasadori i Shqipërisë në OKB, regjisori, shkrimtari dhe publicisti i njohur Pëllumb Kulla është rikthyer pas një mungese të gjatë.

Ai është përzgjedhur regjisor në Radio Televizioni Shqiptar për të zhvilluar Koncertin e Madh të Vitit të Ri, në datën 31 dhjetor të orës 20:30.

Kulla ka njoftuar të gjithë miqtë e tij në rrjetin social ‘Facebook’, që ta ndjekin.

Njëkohësisht ka uruar dhe festën e Vitit të Ri, nën praninë e librave të shkruar nga vetë ai.

Screenshot_7.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02170991897583
array(1) { ["section"]=> string(81) "rikthehet-fuqishem-pellumb-kulla-organizon-koncertin-e-madh-te-vitit-te-ri-147059" }