Rikthehet “Lufta e Nuseve” me Amarda Toskën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:58 23-11-2016 Rikthehet “Lufta e Nuseve” me Amarda Toskën

Spektakli reality me në qëndër nuset në Televizionin Klan, “Lufta e Nuseve” po përgatitet për një sezon të tretë, pas suksesit të padiskutueshëm të dy sezoneve të para.

Edhe këtë sezon shoë do të vij nën drejtimin e Amarda Toskës dhe nën kujdesin e Ami Event, raporton “InfoMediaAlbania”.

Formula e këtij formati ka për protagoniste tre nuse të vërteta, të cilat konkurojnë për të fituar muajin e mjaltit. Fustani, arredimi, pritja, gatimet janë kriteret për të fituar këtë sfidë, fituesen e të cilës e zgjedhin vetë ato përmes votimeve në dasmat e njëra-tjetrës.

Sezoni i tretë do të nisë së shpejti në TV Klan, në fillim të 2017, me shumë gjasa në muajin Shkurt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025943040847778
array(1) { ["section"]=> string(47) "rikthehet-lufta-e-nuseve-me-amarda-tosken-60496" }