Rikthehet Matilda Makoçi, si duket sot aktorja e dashur për publikun shqiptar

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:54 19-10-2016 Rikthehet Matilda Makoçi, si duket sot aktorja e dashur për publikun shqiptar

Matilda Makoçi, aktorja e dashur për publikun shqiptar rikthehet në skenë dhe është pikërisht mikesha e saj Natasha Bega ajo që e rikthen.

Bega thotë se Makoçi i ka premtuar se do marrë pjesë në “HARE+M”, ekspozitën e saj të arteve figurative. Me një kapele dhe veshur me kostum, Matilda Makoçi duket mjaft në formë ndërsa mikja e saj na fton t’i kthejmë dashurinë e ta mirëpresim aktoren e madhe.

Ekspozita do të mbahet ditën e shunë, 22 Tetor, ora 18.00, pranë zonës së Medresës, në fillim të vendit të quajtur "Shtëpia e Partisë”.

Makoçi është ish-gruaja e kryeministrit Rama, me të cilin ka dhe një djalë, Gregorin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025750875473022
array(1) { ["section"]=> string(82) "rikthehet-matilda-makoci-si-duket-sot-aktorja-e-dashur-per-publikun-shqiptar-56646" }