Rikthehet Ronela Hajati, ‘vuajtje’ në ‘Këngën Magjike’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:47 08-11-2018 Rikthehet Ronela Hajati, ‘vuajtje’ në ‘Këngën Magjike’

Këngëtarja Ronela Hajati është dalluar gjithmonë për performancat skenike që realizon.

 

Këngët e saj janë të shoqeruara me koreografi, ku Ronela është dhe vetë protagoniste.

Festivali “Kënga Magjike” është ndër më të preferuarit e saj dhe me anë të një statusi në InstaStory, ajo ka njoftuar se këtë javë do të jetë pjesmarrëse në këtë festival.

Titulli i këngës  është “Vuj” dhe do të lançohet në një datë të shënuar mesa duket 11.11.2018.

ro-1.jpg

maxresdefault.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020349979400635
array(1) { ["section"]=> string(56) "rikthehet-ronela-hajati-vuajtje-ne-kengen-magjike-140779" }