Rikthimi i Ben Blushit në Top Channel, flet Blendi Fevziu: Nëse nuk ka konkurencë…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:16 25-01-2018 Rikthimi i Ben Blushit në Top Channel, flet Blendi Fevziu: Nëse nuk ka konkurencë…

Një rikthim i mundshëm i Ben Blushit në Top Channel është duke u përfolur në të gjitha mediat.

Lidhur me këtë lëvizje të mundshme ka folur për herë të parë një nga gazetarët më të njohur në vend, Blendi Fevziu.

I ftuar në  ABC News, Fevziu, ka folur me vlerësime pozitive nëse kjo lëvizje do të realizohej.

Blendi Fevziu është shprehur se një rikthim i Ben Blushit në Top Channel është në të mirë të medias shqiptare dhe rrit konkurencën

“Rikthimi i Blushit në Media është në të mirë të konkurencës. Nëse nuk ka konkurencë, media do të mbytej”, është shprehur Blendi Fevziu. /newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10132598876953
array(1) { ["section"]=> string(86) "rikthimi-i-ben-blushit-ne-top-channel-flet-blendi-fevziu-nese-nuk-ka-konkurence-107945" }