Rikthimi i fuqishëm i Dafina Zeqirit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 21-05-2016

Ka vetëm dy javë që është publikuar kënga “Na” e Dafina Zeqirit me Kaos dhe deri më tani ka kapur shifrën e 3 milion klikimeve në kanalin muzikor në “Youtube”.

Ashtu siç ishte parashikuar, “Na” është rikthyer me shpejtësi në hit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Kënga e Dafinës do të jetë padyshim hiti i kësaj vere, çka do e rikthejë atë fuqishëm në tregun muzikor. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen Bleona Qereti ndaj atyre që i bëjnë ‘llogaritë’: Qelbësira, injorantë me 150 mijë lekë rrogë
Besa bashkëpunim me Florin, jep lajmin e mirë teksa xhiron klipin »
Article Logic
Execution time: 0.15891599655151
array(1) { ["section"]=> string(42) "rikthimi-i-fuqishem-i-dafina-zeqirit-41124" }