‘Rilind’ pas 27 vitesh, dalin pamjet e muzeut të Kastriotëve

Publikuar tek: aktualitet, më 07:25 10-08-2018 ‘Rilind’ pas 27 vitesh, dalin pamjet e muzeut të Kastriotëve Muzeu i Kastriotëve në Stinë të Dibrës

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e disa pamjeve nga muzeu i Kastriotëve në Stinë të Dibrës.

Sipas Ramës ky muze është i rilindur tërësisht për herë të parë parë pas 27 vjetësh harresë.

“Mirëmëngjes, dhe me këto pamje nga muzeu i Kastriotëve në Sinë të Dibrës, i rilindur tërësisht për herë të parë pas 27 vjetësh harrese, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në postimin e  tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025422811508179
array(1) { ["section"]=> string(64) "rilind-pas-27-vitesh-dalin-pamjet-e-muzeut-te-kastrioteve-130664" }