Rinas; Dogana BLLOKON 150 steka cigare kontrabandë, ndalohet kinezi (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:30 14-03-2018 Rinas; Dogana BLLOKON 150 steka cigare kontrabandë, ndalohet kinezi (FOTO) 150 steka cigare kontrabandë të kapura në aeroportin e Rinasit

Dogana e Rinasit ka sekuestruar 150 steka cigare kontrabandë,  mëngjesin e ditës së sotme, rreth orës 08:00.

Mësohet se stekat e cigareve vinin nga Kina, dhe i dispononte një shtetas kinez. Sakaq, nga hetimi i kryer nga dogana, shtetasi i ndaluar i është dorëzuar policisë për verifikime të mëtejshme.

Identiteti i tij ende nuk bëhet i ditur, sakaq grupi hetimor është duke punuar për zbardhjen e rrethanave, dhe përfshirjen e shtetasit kinez në kontrabandë mallrash.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TIRANË: Goditet me thikë një 21-VJEÇAR, arrestohet autori (EMRI)
Ironia e fortë e shkrimtares: Thanë se mund të jepet me konçension... Ta ruajmë! »
Article Logic
Execution time: 0.0043549537658691
array(1) { ["section"]=> string(77) "rinas-dogana-bllokon-150-steka-cigare-kontrabande-ndalohet-kinezi-foto-113216" }