Riselda Sejdija e kthjellët, bën shënimin që hap shumë debat: Më mirë një aktiv pa përfitime se një spektator fukara lipitak

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:10 15-09-2016 Riselda Sejdija e kthjellët, bën shënimin që hap shumë debat: Më mirë një aktiv pa përfitime se një spektator fukara lipitak

Balerina Riselda Sejdija, njëkohësisht bashkëshortja e biznesmenit Ajdin Sejdija, sot shumë e kthjellët, ka bërë shënimin që hap shumë debat.

Sipas saj nuk ka art në Shqipëri dhe vendi ynë s’do bëhet asnjëherë.

Ja çfarë shkruan sot balerina, duke e mbyllur në fund me një fjali që nuk kuptohet edhe aq mirë: ‘’Më mirë një aktiv pa përfitime, se sa një spektator fukara lipitak’’:

riseldasejdija.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025705099105835
array(1) { ["section"]=> string(128) "riselda-sejdija-e-kthjellet-ben-shenimin-qe-hap-shume-debat-me-mire-nje-aktiv-pa-perfitime-se-nje-spektator-fukara-lipitak-52966" }