Riselda Sejdija me rangje të lartë politikanësh, takon Erion Veliajn dhe ministren (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:44 26-05-2016 Riselda Sejdija me rangje të lartë politikanësh, takon Erion Veliajn dhe ministren (FOTOT)

Riselda Sejdija po që di të punojë për imazhin e saj. Edhe pse kritikohet shpesh, ajo është prezente më shumë se kurrë në rrjetet sociale, madje di të ndërtojë edhe ura bashkëpunimi me politikanët.

Dje është parë nën shoqërinë e kryebashkiakut Erion Veliaj dhe ministres së Arsimit dhe Sporteve, Lindita Nikolla.

‘’Ndihem tepër e nderuar që isha pjesë e jurisë së ‘’Tirana Art Fest 2016’’.

Në këtë festival artistik përveçse nxorrëm në pah talente të reja, zbuluam njëkohësisht edhe se sa i rëndësishëm ishte ky format artistik rinor për të gjithë ne që duam të jetojmë në mes të artit, dhe jetës artistike.

Sot u gëzuan shumë zemra rinore duke ju dhuruar çmime të ndryshme , sot u promovuan shumë talente të reja , sot u shkëmbyen shumë emocione nëpërmjet artit rinor, sot u tërbuan shumë trupa dhe zëra që tundën profesionalisht sheshin,"Nënë Tereza",Tiranë.

Përjetuam emocione pa fund nga të gjithë finalistët, për më tepër kur i shikonim aq të apasionuar pas performancave të tyre!

Një "Mega Festival tiranaartfest", erdhi falë punës impenjative të stafit organizues , si edhe falë mbështetjes së bashkisë së Tiranës .

Personalisht dua të falenderoj , kryetarin e bashkisë, z.Erion Veliaj , i cili me mbështetjen e tij bëri të mundur të realizonte këtë festival kaq madhështor për talentet e reja.

Falenderoj edhe mikun tim më të mirë, organizatorin e dansit të tiranaartfest, Klajdi Selimin!

Faleminderit Klajdi që besove në aftësitë e mia për të më bërë pjesë të jurisë #tiranaartfest.

Ka qënë një ndër eksperiencat më të bukura artistike deri tashmë! Bashkia Tiranë Erion Veliaj’’, shkruan bashkëshortja e biznesmenit Ajdin Sejdija.

riseldasejdijaerjonveliaj.jpgriseldasejdijalinditanikolla.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030252933502197
array(1) { ["section"]=> string(93) "riselda-sejdija-me-rangje-te-larte-politikanesh-takon-erion-veliajn-dhe-ministren-fotot-41519" }