Riselda Sejdija përtej çdo parashikimi, përpiqet të tallet me Agron Llakajn

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:56 15-05-2016

Riselda Sejdija ka shkuar përtej çdo parashikimi kur ka tentuar të imitojë moderatorin e “Al Pazar”, Agron Llakajn.

Më herët Sejdija kishte paralajmëruar “Al Pazarin” për “luftë”, pas skeçeve të vendosura në skenë nga aktorët e kësaj shfaqjeje dhe që në fokus kanë pasur pikërisht Riselda Sejdijnë.

Video e Sejdijsë nuk ka nevojë për shumë koment, ndaj dhe ju ftojmë ta ndiqni…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02305006980896
array(1) { ["section"]=> string(80) "riselda-sejdija-pertej-cdo-parashikimi-perpiqet-te-tallet-me-agron-llakajn-40540" }