Riselda Sejdija provokon me pjepër në plazh (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:32 14-07-2016 Riselda Sejdija provokon me pjepër në plazh  (FOTO)

Pedagogija e Universitetit të Arteve ka qenë në qendër të mediave për shkak të humorit të saj të tepruar.

Në një foto në Instagram në mes të detit ajo mban një pjepër në dorë dhe duket shumë e çuditur me atë çfarë sheh.  Po çfarë ka dashur të tregoj me pjeprin ajo?

Riselda është bashkëshortja e biznesmenit të njohur prej vitesh, Hajdin Sejdija. 

 Artistja 31 vjeçare ka veshur bikini të zeza, me të cilat ngjan mjaft tërheqëse dhe provokuese.

riselda_sejdiaj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069549083709717
array(1) { ["section"]=> string(54) "riselda-sejdija-provokon-me-pjeper-ne-plazh-foto-46613" }