Rishfaqet Johnny Depp, ‘tapë’ i dehur (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:01 05-11-2017 Rishfaqet Johnny Depp, ‘tapë’ i dehur (Video)

Edhe personzhet “Vip” apo të famshëm njerz janë dhe ashtu siç çdo njeri mund t’ia lejojnë vetes ta teprojnë pak… me alkoolin.

Ylli hollivudiuan, Johnny Depp është shfaqur në gjendjen më të keqe të mundshme në tapetin e kup për premierën e filmit ‘Murder on the Orient Express’ në Londër.

Depp ka arritur në premierë i dehur ndërsa mbështetej tek roja e sigurisë përpara mijëra fansave.

54-vjeçari, i veshur me kostum të zi dhe mjaft elegant mendohet se kishte pirë alkool së bashku me yjet e tjerë Dame Judi Dench, Penelope Cruz dhe Kenneth Branagh.

Roja e tij e sigurisë, Jerry Judge është fotografuar ndërsa mbante të kapur nga krahu yllin e Pirateve të Karaibeve dhe ndërsa e udhëzonte përgjatë tapetit të kuq.

sdf45t4y4yhdf.jpg

szdfwergtwerh44h.jpg

xdgfergh3gh3g.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Justin dhe Selena sërish të lidhur, por këngëtari ende nuk ka marrë konfirmimin e familjes Gomez
Ja çfarë pune bënte Kate Middleton, para se të bëhej Dukesha e Kembrixh »
Article Logic
Execution time: 0.03416895866394
array(1) { ["section"]=> string(46) "rishfaqet-johnny-depp-tape-i-dehur-video-98466" }