Risia e re e “Instagram” do ju mahnisë. Ja çfarë mund të bëni me fotot tuaja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:22 03-02-2017 Risia e re e “Instagram” do ju mahnisë. Ja çfarë mund të bëni me fotot tuaja

Instagram po ofron vazhdimisht risi të reja, por këtë herë do keni më shumë hapësirë për publikimin e fotove tuaja.

“Droid Life” ka njoftuar se "Instagram" po punon që përdoruesit të publikojnë album fotografish.  Në këtë mënyrë ju mund të publikoni 10 foto njëkohësisht në një postim të vetëm.

Secila nga fotot do ketë mundësinë të modifikohet me filtra dhe secila do të marrë pëlqimet e veta. Ky opsion deri tani i është ofruar vetëm reklamave publicitare, por shumë shpejt do bëhet i mundur për të gjithë përdoruesit.

hrtghyerdf.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024569988250732
array(1) { ["section"]=> string(79) "risia-e-re-e-instagram-do-ju-mahnise-ja-cfare-mund-te-beni-me-fotot-tuaja-67629" }