Rita Lati rrëfen fillimet e karrierës , u nis për këngëtare por rrugës mori tjetër drejtim (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:36 22-01-2017 Rita Lati rrëfen fillimet e karrierës , u nis për këngëtare por rrugës mori tjetër drejtim (VIDEO)

Rita Lati ka qenë e ftuara e radhës në "mcnradio" në emisionin e moderuar nga vajza e saj Roza.

Ajo ka rrëfyer se kur ishte 14 vjeçe donte të këndonte por rrugës ndërroi drejtim.

“Në fillesat e mia u nisa për këngëtare, por më erdhi me vonesë letra e Komitetit. Kur edha në Lice ishin zënë të gjitha vendet.

Më thanë pastaj shko te Shkolla e Kulturës, dhe pastaj thash më mirë futem këtu, unë për recitime isha zhivë, 1-shi”,-tha ndër të tjera aktorja e njohur e humorit.

Nuk e dimë si mund të ishte Rita Lati si këngëtare pasi jemi mësuar duke e parë si një aktore të zonjën për vite të tëra. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024794101715088
array(1) { ["section"]=> string(100) "rita-lati-rrefen-fillimet-e-karrieres-u-nis-per-kengetare-por-rruges-mori-tjeter-drejtim-video-66286" }