Rita Lati tregon pse nuk u martua sërish: S’kam qenë asnjëherë pa burra, por…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:25 10-01-2019 Rita Lati tregon pse nuk u martua sërish: S’kam qenë asnjëherë pa burra, por…

Rita Lati është një ndër aktoret më të njohura të skenës shqiptare.

Ajo gjithmonë është dalluar për humorin që e karakterizon.

Së fundmi,ajo ka qenë e ftuar në emisionin ’Rudina’, ku ndër të tjera ka treguar se pse nuk është martuar pas ndarjes nga bashkëshorti.

 ‘S’më donte asnjë burrë. E di si është puna… Burra ka sa të duash, s’kam qenë asnjëherë pa burra, ose pa një burrë. Por burrë në shtëpi nuk e përballoj dot. Të vijë dhe të iki biri botës, të rrijë aq sa më duhet mua. Aq sa dua unë dhe asnjë sekondë më shumë se më shqetëson. Dhe e kupton personi që duhet të ikë’, ka thënë Rita.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Një ëmbëlsirë e vërtetë’, vajza e Miriamit dhe Albanit sapo na surprizoi të gjithëve (FOTO)
Luana zbulon detajin që nuk e dinim për Marinën, numrin e ka... »
Article Logic
Execution time: 0.019747018814087
array(1) { ["section"]=> string(81) "rita-lati-tregon-pse-nuk-u-martua-serish-s-kam-qene-asnjehere-pa-burra-por-148292" }