Rita Ora bashkëpunon me Ed Sheeran, “Us” kënga më e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:01 27-08-2015

Rita Ora dhe Ed Sheeran do të sjellin shumë shpejt këngën më të re të quajtur “Us”. Kënga është shkruajtur nga artisti britanik dhe është pjesë e albumit të këngëtares shqiptare që pritet të dal së shpejti në treg.

Rita është shprehur se kjo këngë është një nga më të bukurat që ajo ka dëgjuar ndonjëherë kur bëhet fjalë për dashurinë, por nuk ka treguar nëse “Us” do të këndohet së bashku me Ed Sheeran apo vetëm nga ajo.

Për momentin, Rita është duke shijuar suksesin bashkëpunimit me reperin Chris Brown, pasi kënga “Body on me” është më e transmetuara në radiot ndërkombëtare dhe televizionet muzikore.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021506071090698
array(1) { ["section"]=> string(63) "rita-ora-bashkepunon-me-ed-sheeran-us-kenga-me-e-re-video-19356" }