Rita Ora del sërish “topless”, këtë herë jo vetëm foto por vallëzon dhe ngre fustanin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:40 04-12-2016 Rita Ora del sërish “topless”, këtë herë jo vetëm foto por vallëzon dhe ngre fustanin

Këngëtarja shqiptare bëri bujë të madhe me fotografitë e saj topless për revistën “Lui”, gjatë kohës që ishte pjesë e jurisë së X-Factor.

Por Rita Ora është rikthyer sërish tepër provokuese, këtë herë në një video reklamë për revistën “Love”. Ajo vallëzon me veshje tradicionale gjermane dhe çizme, teksa ekspozon gjoksin, ngre fundin dhe tregon të mbathurat me zemër.

wqg3geghshot_1.jpg

Screaa3456uigfdshot_1.jpg

fsd55tghot_1.jpg

sdghrhrhjjjenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018082857131958
array(1) { ["section"]=> string(88) "rita-ora-del-serish-topless-kete-here-jo-vetem-foto-por-vallezon-dhe-ngre-fustanin-61565" }