Rita Ora fut gjithë dashnorët e saj në një album, kush e akuzoi se e ka tradhtuar me 20 meshkuj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:52 14-11-2017 Rita Ora fut gjithë dashnorët e saj në një album, kush e akuzoi se e ka tradhtuar me 20 meshkuj

Këngëtarja e famshme shqiptare dhe shumë e dashur për publikun mbarëbotëror, Rita Ora sjell gjithë dashnorët e saj brenda një albumi muzikor që pritet të dalë së shpejti në treg.

Pjesë e albumit do të jenë Calvin Harris, James Arthur , Travis Barker e Lewis Hamilton dhe Rob Kardashian. Ky i fundit, kur u nda nga Rita e akuzoi yllin e pop, se e kishte tradhtuar me 20 meshkuj.

“Meshkujt me të cilët jam takuar më parë, dashuritë e mia... secila është një inspirim i vogël për këngët e mia. Edhe pse, muzika për mua gjithmonë ka qenë më domethënëse sesa çdo i dashur” është shoprehu Rita Ora për The Sun. Albumi po pritet me mjaft kërshëri.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Alketa Vejsiu zbulon surprizën e Tv Klan, së shpejti do të nisë ky emision i ri
Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Ja pse nuk jam martuar akoma »
Article Logic
Execution time: 0.026846885681152
array(1) { ["section"]=> string(100) "rita-ora-fut-gjithe-dashnoret-e-saj-ne-nje-album-kush-e-akuzoi-se-e-ka-tradhtuar-me-20-meshkuj-99502" }