Rita Ora kap 5 milionë klikime, ‘’Body on me’’ sukses brenda 2 ditëve (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:23 21-08-2015

Rita Ora arrin sukses me klipin e ri që ka nxjerrë. ‘’Body on me’’ ka kapur 5 milionë klikime për vetëm 1 ditë e gjysmë. Rita i ka kushtuar edhe një poster suksesit të saj të parë: atë të pritjes mirë nga publiku.

Para dy ditësh është publikuar videoklipi i këngëtares shqiptare Rita Ora, me reperin e njohur amerikan Chris Brown. Bashkëpunimi i tyre ishte njoftuar prej kohësh dhe fansat e dy këngëtarëve mund të shijojnë tashmë këngën më të re të idhujve të tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032992839813232
array(1) { ["section"]=> string(76) "rita-ora-kap-5-milione-klikime-body-on-me-sukses-brenda-2-diteve-video-18862" }