Rita Ora konfirmon largimin nga “X Factor”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:10 10-05-2016 Rita Ora konfirmon largimin nga “X Factor”

Këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora ka konfirmuar se nuk do të jetë pjesë e spektaklit ‘X Factor’.

25 vjeçarja ishte pjesë e këtij spektakli vitin e kaluar si anëtare jurie, por këtë vit mesa duket punët nuk kanë shkuar mirë për Ritën.

Ajo ka prishur mardhëniet me Simon Cowell i cili është edhe i pari i këtij spektakli dhe mesa duket kjo ka qenë arsyeja e largimit të saj.

“Kam kaluar shkëlqyeshëm vitin e kaluar në “X Factor” dhe do të më mungoj ekipi” shkruan Rita në Twitter.

rita_ne_twiter.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023358821868896
array(1) { ["section"]=> string(46) "rita-ora-konfirmon-largimin-nga-x-factor-40033" }