Rita Ora ndiqet nga 11 milion fansa në Instagram, shihni çfarë mënyre zgjedh për t’i falenderuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:00 17-01-2017 Rita Ora ndiqet nga 11 milion fansa në Instagram, shihni çfarë mënyre zgjedh për t’i falenderuar

Këngëtarja Rita Ora ka arritur 11 milion fansa në Instagram dhe ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar gjithësecilin prej tyre.

Ajo ka publikuar një fotografi nga shtrati teksa pozuar vetëm me jelekë, ndërsa mbi gjoks e ka shkruar “11 m” duke iu referuar numrit të ndjekësve.

“Kjo është për të gjithë 11 milionët prej jush! Faleminderit shumë! Kam shumëçka për ju këtë vit! Përpara 2017!”, ka shkruar Rita.rita_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Detajet: Në “Big Brother 9” do ketë seks, por….vetëm me lejen e “Vëllait të madh”
Premtimi që Rozana Radi i bën personit të çmuar: Nuk do ta ul kokën kurrë poshtë, unë nuk dorëzohem »
Article Logic
Execution time: 0.019559144973755
array(1) { ["section"]=> string(101) "rita-ora-ndiqet-nga-11-milion-fansa-ne-instagram-shihni-cfare-menyre-zgjedh-per-t-i-falenderuar-65820" }