Rita Ora në mbështetje të “Shok”, kërkon edhe përkrahjen e fansave

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:59 18-01-2016 Rita Ora në mbështetje të “Shok”, kërkon edhe përkrahjen e fansave

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka mbështetur publikisht kandidimin e filmit “Shok” në çmimet prestigjoze “Oscar”.

Rita ka postuar në profilin e saj në facebook, faqen zyrtare të këtij filimi dhe ka kërkuar përkrahjen e fansave për “Shok”.  “Ju lutem mbështeteni dhe ripostojeni, filmi i shkurtër ‘Shok”-, shkruan Ora.

“Shok” është nominuar në kategorinë për “Flimin e huaj më të mirë me metrazh të shkurtër”, duke vendosur një sukses historik për kinematografinë kosovare dhe atë mbarëshqiptare.

rita1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023581027984619
array(1) { ["section"]=> string(69) "rita-ora-ne-mbeshtetje-te-shok-kerkon-edhe-perkrahjen-e-fansave-30336" }