Rita Ora në zi, humb mikun e saj të ngushtë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:25 07-05-2016 Rita Ora në zi, humb mikun e saj të ngushtë

Këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora është shokuar nga vdekja e papritur e mikut të saj, fotografit 36 vjeçar.

Fotografi britanik Matt Irëin ka ndërruar jetë dje në moshën 36 vjeçare.

Muajt e fundit Irëin janë shfaqur shpeshherë sëbashku dhe vetëm pak kohë më parë patën një bashkëpunim me njëri-tjetrin.

Ai ka qenë fotograf zyrtar I mjaft figurave publike si: Grupit One Direction, Miley Cyrus, Years & Years, Cara Delevingne e Nicki Minaj.

‘Matt Irëin, ti ishe gjithmonë i buzëqeshur, jam shumë me fat që të kam njohur dhe që kemi bërë fotosesione dhe shumë gjëra tjera. U prefsh në paqe miku im’ – është shprehur Rita.

rita__ne_zi.jpg

rita__ne_zi23.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030083894729614
array(1) { ["section"]=> string(48) "rita-ora-ne-zi-humb-mikun-e-saj-te-ngushte-39778" }