Rita Ora nuk fsheh asgjë, pa reçipeta në qytet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:14 26-03-2015 Rita Ora nuk fsheh asgjë, pa reçipeta në qytet Rita Ora

Rita Ora nuk ka lënë vend për imagjinatë teksa është kthyer nga koncerti i Charlie XCX në Londër.

Këngëtarja është veshur tërësisht me të zeza, por ajo ka “dështuar” duke huazuar trendin “pa reçipeta” të përphapur kaq shumë ndër vipat e sidomos nga Rihanna dhe Kim Kardashian.

24-vjeçarja ka performuar në Londër me Charlie XCX me miken dhe bashkëpunëtoren e klipit të fundit “Doing it”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016459941864014
array(1) { ["section"]=> string(50) "rita-ora-nuk-fsheh-asgje-pa-recipeta-ne-qytet-7034" }