Rita Ora përplaset me Kim Kardashian, vishen njësoj te Madona

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 27-02-2015 Rita Ora përplaset me Kim Kardashian, vishen njësoj te Madona

Takimi mes Rita Oras dhe Kim Kardashian rezultoi të ishte i sikletshëm  në parahyrjen e klubit, në mbrëmjen e organizuar për rikthimin e Madonnës.

Të dyja kishin zgjedhur fustane me nuancat e ngjyrës rozë nga Latex, dhe ngjashmëria ishte mjaft e madhe. Ato po ndiheshin mjaft mirë me fustanin që kishin zgjedhur deri në momentin që panë njëra-tjetrën.

Urojmë që ky detaj, i rëndësishëm në fakt, mos të këtë prishur humorin e yjeve të Hollywood-it.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10902619361877
array(1) { ["section"]=> string(65) "rita-ora-perplaset-me-kim-kardashian-vishen-njesoj-te-madona-4594" }