Rita Ora, poston një selfie me pizhama në instagram

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 09-05-2015 Rita Ora, poston një selfie me pizhama në instagram Selfie e Rita Ores me pizhama

Rita Ora poston një foto të sajën në instagram, ku duket e veshur me pizhama dhe ka bërë një selfie. Manteli që mban sipër është i hapur, por edhe pse e ka punuar foton e postuar, duken veshjet e brendshme të saj. 

Por nuk është problem. Në statusin e hedhur në instagram, pranon se është një njeri i çuditshëm dhe që po ndjek në TV burrin e fundit në tokë. Madje edhe duke treguar se ha akullore. Por u ka bërë thirrje fansave të saj se mezi pret që ti takojë ata në Los Angelos. Të shohim se çfarë surprizash do të na sjellë këngëtarja me origjinë shqiptare. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031343936920166
array(1) { ["section"]=> string(56) "rita-ora-poston-nje-selfie-me-pizhama-ne-instagram-10717" }