Rita Ora provokon Chris Brown gjatë performancës live (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:21 09-09-2015

Rita Ora dhe Chris Brown kanë performuar live në një nga emisionet më të ndjekura në SHBA, “Jimmy Kimmel Live”, që transmetohet në NBC News.

Një performancë fantastike e dy këngëtarëve të hitit “Body on me”, të cilët nuk i kanë kursyer provokimet mes tyre. Ka qenë Rita ajo që shpesh herë ka “ngacmuar” Chris, megjithatë në fund të performancës këngëtarët dhanë idenë se do të shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin, por në fakt Rita dhe Chris nuk shkuan kaq larg.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11115407943726
array(1) { ["section"]=> string(65) "rita-ora-provokon-chris-brown-gjate-performances-live-video-20381" }