Rita Ora publikon foton, kur e famshmja Vera Wang i prek gjoksin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:30 05-05-2016 Rita Ora publikon foton, kur e famshmja Vera Wang i prek gjoksin

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora publikon foton, kur e famshmja Vera Wang i prek gjoksin. Me fustanin me pupla Rita korri sukses dhe u komentua si një nga të veshurat më mirë në MET GALA, por për të shkuar deri aty ka patur punë të ngarkuara.

Stilistja e famshme Vera Wang, e njohur edhe për fustanët e nusërisë, është kujdesur deri në detaj për këngëtaren.

‘’Kur Vera më kap gjoksin…’’, përshkruan momentin para mbrëmjes Rita, teksa hedh edhe foton gjatë përgatitjeve.Kuptohet që stilistja e ka mendjen vetëm te fustani.

ritaoraveraok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.19325995445251
array(1) { ["section"]=> string(69) "rita-ora-publikon-foton-kur-e-famshmja-vera-wang-i-prek-gjoksin-39535" }