Rita Ora tërësisht ‘topless’ në revistën franceze, mediat e konsiderojnë skandaloze

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:48 29-01-2016 Rita Ora tërësisht ‘topless’ në revistën franceze, mediat e konsiderojnë skandaloze

Këngëtarja Rita Ora është figura kryesore e revistës franceze “Lui” në botimin e ri, por foto e përzgjedhur është konsideruar nga shumë media të huaja si skandaloze.

Totalisht ‘topless’ dhe me një minifund të zi, Rita Ora ka pozuar për revistën franceze. Megjithse se në profilin zyrtar të këngëtares me origjinë shqiptare në Instagram dhe të revistës, foto janë publikuara të censuruara, “Lui’ ka vendosur t’i publikojë ato në versionin origjinal në twitter.

Reagimi ka qenë i menjëhershëm, ndërsa disa media, si në rastin e “Huffingtonpost”, i kanë konsideruar ato si skandaloze.

(Foto +18)

a.png

lui.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.097294092178345
array(1) { ["section"]=> string(86) "rita-ora-teresisht-topless-ne-revisten-franceze-mediat-e-konsiderojne-skandaloze-31208" }