Rita ora, xixëllon në Grammy Award

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:52 09-02-2015 Rita ora, xixëllon në Grammy Award

Nuk ishte vetëm Bleona pjesë e Grammy Award 2015. Rita ora ishte gjithashtu atje për të na bërë të ndjehemi edhe më krenarë.

Rita ishte thjesht e mahnitshme mbrëmë. Ajo erdhi me një “look” krejt ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht. Flokët e gjatë, Rita jonë i shkurtoi posaçërisht për Grammy Award dhe morri vëmendjen e plotë të medias ndërkombëtare.

Xixëlloi gjatë gjithë mbrëmjes Rita me këtë fustan të stiluar ekskluzivisht për të.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Doni të mos plakeni? Merrni një brisk dhe rruani qimet e fytyrës
Të veshurat më keq në "Grammy 2015" »
Article Logic
Execution time: 0.019997119903564
array(1) { ["section"]=> string(38) "rita-ora-xixellon-ne-grammy-award-2814" }