Rizgjohen tensionet mes Greqisë dhe Turqisë: Ja çfarë ndodhi këtë herë

Publikuar tek: rajon, më 21:32 10-04-2018 Rizgjohen tensionet mes Greqisë dhe Turqisë: Ja çfarë ndodhi këtë herë foto ilustruese

Një helikopter turk, i cili ka fluturuar mbi ishujt grek pa asnjë paralajmërim, është bërë shkas për rizgjimin e tensioneve mes Greqisë dhe Turqisë.

Mediat greke bëjnë me dije se helikopteri ka fluturuar shumë ulët në nivel me tokën, ndërkohë që trupat ajrore greke kanë hapur zjarr në drejtim të mjetit fluturues në shenjë paralajmërimi.

Qeveria greke ka deklaruar se do të marrë vendimin për të mos të falur më asnjëlloj provokimi nga Turqia, ndërkohë që ka pranuar se është gati të sulmojë.

Ky është i dyti ngacmim që pala turke i drejton Greqisë, pasi ditën e dielë dy avionë ushtarakë turk hynë në hapsinë ajrore greke duke injoruar kështu marrëveshjen mes dy shteteve.

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Merr flakë godina e ministrisë së Drejtësisë (VIDEO)
Zbulohet EMRI final i Maqedonisë, ja kur pritet të zyrtarizohet marrëveshja me Greqinë »
Article Logic
Execution time: 0.024025201797485
array(1) { ["section"]=> string(76) "rizgjohen-tensionet-mes-greqise-dhe-turqise-ja-cfare-ndodhi-kete-here-116422" }