Roani bën Enadën dhe Gert Vason prindërit më krenarë në botë: Shkrim “rruazë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:08 28-09-2016 Roani bën Enadën dhe Gert Vason prindërit më krenarë në botë: Shkrim “rruazë”

Roan Vaso, djali i çiftit të balerinëve Enada dhe Gert vaso i ka bërë mjaft krenarë prindërit e tij.

Është balerina ajo e cila publikon këtë detyrë të cilën biri i saj e ka përmbushur me mjaft sukses. Por më shumë se përmbajtja e tekstit, ajo ç’ka ka rënë në sy të të gjithëve është shkrimi i dorës së vogëlushit. “Rruazë”, komentojnë me të drejtë ndjekësit e Enadës e cila ka shumë arsye për t’u ndjerë krenare me të vogëlin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033262968063354
array(1) { ["section"]=> string(80) "roani-ben-enaden-dhe-gert-vason-prinderit-me-krenare-ne-bote-shkrim-rruaze-54389" }