Robert Aliaj braktis “Zonën e Lirë” pas përplasjes me Kastriot Myftarjan, akuza për homoseksualë dhe më pas fyerje banale (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:51 16-12-2016
Aliaj-Myftaraj by newsbomb-al

Këngëtari Robert Aliaj ka braktisur studion e emisionit “Zonë e Lirë” pas përplasjes me analistin Kastriot Myftaraj.

Myftaraj kishte shkuar në studio për të diskutuar shpalosjen e flamurit të deformuar shqiptar nga Aliaj në një tjetër emision, por nervat nuk i kanë mbajtur asnjërit.

Të dy kanë akuzuar njëri-tjetrin për lidhje homoseksuale, ndërsa Aliaj duke iu drejtuar Arjan Çanit tha se po largohej nga studio për shkak të erës së keqe, duke nënkuptuar praninë e analistit.  

15556548_10209822997910719_1592086532_o.jpg

15555366_10209822998070723_215291983_o.jpg

15555493_10209822997350705_1672386913_o.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00705885887146
array(1) { ["section"]=> string(130) "robert-aliaj-braktis-zonen-e-lire-pas-perplasjes-me-kastriot-myftarjan-akuza-per-homoseksuale-dhe-me-pas-fyerje-banale-video-62897" }