Robert Aliaj vjen si ‘Lili” për Halloween, shihni transformimin e jurisë dhe konkurentëve të “Dance with me”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:23 31-10-2016 Robert Aliaj vjen si ‘Lili” për Halloween, shihni transformimin e jurisë dhe konkurentëve të “Dance with me”

Robert Aliaj ka ardhur ndryshe, shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Ai është kthyer në zonjushë me emrin Lili vetëm për sonte. Me një paruke bjonde dhe delikatesën prej femre Aliaj ka qenë në qendër të vëmendjes  mbrëmjen e sotme. Po ashtu dhe konkurentët kanë performuar të maskuar. 

w_1477943187-6717781.jpgda1.jpgda4-1.jpgda5-1.jpgvera.jpgrobert1.jpgfjolla.jpgda6.jpgRRRRRR.pngb1_1477943166-8381667.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Greta Koçi sfidon sërish Shakohoxhën, ja ç’bën këtë herë (VIDEO)
Me pranga në duar dhe gjoksin zbuluar, kështu e feston Halloween-in Enca ‘policja’ (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0042641162872314
array(1) { ["section"]=> string(109) "robert-aliaj-vjen-si-lili-per-halloween-shihni-transformimin-e-jurise-dhe-konkurenteve-te-dance-with-me-57997" }