Robert Berisha pranon publikisht shtatzëninë e Tunës, i lumtur që do të bëhet xhaxha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:01 20-11-2016 Robert Berisha pranon publikisht shtatzëninë e Tunës, i lumtur që do të bëhet xhaxha

Prej kohësh mediat shkruajnë për shtatzëninë e këngëtares Altuna Sejdiu, edhe  pse vetë ajo nuk e ka pranuar asnjëherë.

Ka qenë pikërisht vëllai i të dashurit të këngëtares, Robert Berisha e ka konfirmuar atë.

I ftuar në ‘Një kafe me Labin’ Robert Berisha ka konfirmuar lidhjen e Patrisit me Tunën dhe i ka dhënë fund dilemave duke konfirmuar publikisht se do të bëhet xhaxha.

Së shpejti Tuna dhe Patris do të bëhen prindër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016250848770142
array(1) { ["section"]=> string(89) "robert-berisha-pranon-publikisht-shtatzenine-e-tunes-i-lumtur-qe-do-te-behet-xhaxha-60129" }