Roberti, i shoqi i Norës ngre fuqishëm shtangat në palestër, por diçka nuk duket mirë…(VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:44 02-12-2015

Robert Berisha, bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi i është futur shumë seriozisht palestrës. Edhe më parë Roberti ka patur një trup të tonifikuar e me muskuj, por tashmë e ka ndarë mendjen për të bërë më shumë muskuj.

E shoqja, Nora, njihet si një nga këngëtaret me trup të jashtëzakonshëm, edhe pse ajo ka sjellë në jetë një fëmijë.

Por në videon shpërndarë nga vetë Roberti në rrjetet sociale, diçka nuk duket edhe aq mirë. Janë pantallonat e tij xhinse. Zakonisht në palestra djemtë e vajzat veshin tuta, për të punuar më lirshëm, por Roberti duket se nuk e ka aspak problem edhe pse shtanga që ngre duket se ka një peshë të konsiderueshme…

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A e meriton Rama titullin “Honoris Cazzo*”? Qytetarët përgjigjen (Video)
Vajza e deputetit shqiptar fut në sherr të ëmën me miqtë dhe ja pse »
Article Logic
Execution time: 0.025739908218384
array(1) { ["section"]=> string(95) "roberti-i-shoqi-i-nores-ngre-fuqishem-shtangat-ne-palester-por-dicka-nuk-duket-mire-video-26782" }