Romancë e vërtetë mes Gomez dhe The Weeknd, ja fotot që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:01 27-01-2017 Romancë e vërtetë mes Gomez dhe The Weeknd, ja fotot që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale (Foto)

Selena Gomez njihet për hitin e saj ‘’The heart wants what It wants’’ por siç duket tani ajo nuk do të mbetet vetëm tekst i një kënge.

Gomez siç duket po përjeton një romancë dashurie me The Weeknd.

Këtë e dëshmojnë dhe fotografitë e publikuara në Twitter, ku besohet se tashmë çifti i ri i Hollywood doli në një takim me një grup miqsh mbrëmjen e të mërkurës dhe janë fotografuar teksa i shtrëngonin duart njëri tjetrit.

gomez5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.045538187026978
array(1) { ["section"]=> string(100) "romance-e-vertete-mes-gomez-dhe-the-weeknd-ja-fotot-qe-po-bejne-xhiron-e-rrjeteve-sociale-foto-66856" }