“Ronado një Bianconero”, reagon për herë të parë Juventus

Publikuar tek: sport, më 19:16 10-07-2018 “Ronado një Bianconero”, reagon për herë të parë Juventus

Cristiano Ronaldo tashmë është pjesë klubit italian Juventus.

Gjithçka u zyrtarizua sot, ndërsa CR7 i dha lamtumirën shokëve të ekipit dhe fansave të tij te Real Madrid.

Pak minuta më parë kanë reaguar bardhezinjtë përmes një postimin në faqen zyrtare në Facebook.

“Ai quhet Cristiano Ronaldo dhe është zytrtarisht një Bianconero. Jemi të lumtur të njoftojmë se fituesi pesë herë i këpucës së artë ka nënshkruar një kontratë katër vjeçare”, njofton Juventus.

sdf3ty345h45hh.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ronaldo letër lamtumire, fansat shpërthejnë në lot
Belgjika ndërpret ëndrrën e botërorit, Franca zyrtarisht në FINALE »
Article Logic
Execution time: 0.021575927734375
array(1) { ["section"]=> string(61) "ronado-nje-bianconero-reagon-per-here-te-pare-juventus-127456" }