Ronaldo dhe Çiljeta festojnë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:04 05-02-2015 Ronaldo dhe Çiljeta festojnë...

Cristiano Ronaldo dhe Çiljeta Xhilaga sot festojnë një datë të rëndësishme. Ç’lidhje kanë këta të dy me njëri-tjetrin do thoni ju?! Po ja, njëri është yll futbolli, kurse tjetra është yll muzike.

Megjithatë ajo që i bashkon sot yjet tanë është dita e tyre e lindjes. Sot, Ronaldo dhe Çili festojnë ditëlindjen. Ai mbush 26-vjeç, kurse ajo plot 30.

Nuk e dimë a do ta festojnë bashkë ditëlindjen yjet tanë megjithëse burimet tona thonë se këta të dy, as që e honepsin njëri tjetrin.

.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022197008132935
array(1) { ["section"]=> string(33) "ronaldo-dhe-ciljeta-festojne-2421" }