Ronaldo flirton me Kim Kardashian në festë, por shihni si reagon bukuroshja amerikane

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:54 26-07-2016

Cristiano Ronaldo dhe Kim Kardashian kanë qenë mes të ftuarve të Jennifer Lopez, në festën që kjo e fundit organizoi për 47 vjetorin e lindjes.

Por gjatë festës, ylli i futbollit nuk i ka rezistuar dot bukuroshes amerikane, dhe të pranishmit e kanë filmuar Cristianon duke flirtuar me Kim.

Megjithatë, 35 vjeçarja nuk ka reaguar pothuajse gjatë gjithë mbrëmjes, duke e shmangur ftbollistin e Real Madridit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Viola kopjon stilin e Lori Hoxhës? Kundërpërgjigjet moderatorja
I dashuri i Anxhelës bën një gafë, tregon "sekretin" e modeles »
Article Logic
Execution time: 0.0041759014129639
array(1) { ["section"]=> string(90) "ronaldo-flirton-me-kim-kardashian-ne-feste-por-shihni-si-reagon-bukuroshja-amerikane-47800" }