Ronaldo mbërrin në stadium, ja formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Portugalisë

Publikuar tek: sport, më 18:48 07-09-2015 Ronaldo mbërrin në stadium, ja formacionet zyrtare të Shqipërisë dhe Portugalisë

Këto janë fotot e mbërritjes së Cristiano Ronaldos dhe djemve të Portugalisë në ‘’Elbasan Arena’’. Ndërkohë që janë vendosur edhe formacionet zyrtare.

Shqipëria: Berisha, Gjimshiti, Cana, Ajeti, Agolli, Xhaka, Kukeli, Abrashi, Gashi, Lenjani, Cikalleshi.

Portugalia: Rui Patricio, Verinja, Pepe, Karvalho, Eliseu, Veloso, Danilo, Bernardo Silva, Nani, Dani, Ronaldo.

Gjyqtar është Jonas Erikson.

ronaldostadium2

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armeni-Danimarkë, mbyllet pa gola pjesa e parë
Dy amerikanët vijnë posaçërisht për ndeshjen por mbeten jashtë ‘’Elbasan Arena’’. Gazetari tregon historinë »
Article Logic
Execution time: 0.022816896438599
array(1) { ["section"]=> string(85) "ronaldo-mberrin-ne-stadium-ja-formacionet-zyrtare-te-shqiperise-dhe-portugalise-20207" }