Ronaldo merr çmimin në skenë, por shikoni çfarë ka bërë djali i tij me Mesin

Publikuar tek: sport, më 19:24 24-10-2017 Ronaldo merr çmimin në skenë, por shikoni çfarë ka bërë djali i tij me Mesin

Kristiano Ronaldo mbrëmjen e djeshme ësht nderuar me çmimin si lojtari më i mirë i FIFA-s për sezonin futbollistik 2016-2017.

Ronaldo ishte shumë i emocionuar për marrjen e këtij çmimi dhe falenderoi të gjithë bashkëpunëtoret e tij duke mos lënë pas, as familjen e tij.

Por pavarsisht se ishte Ronaldo protagonisti i mbrëmjes, ai që tërhoqi vëmendjen e mediave në të gjithë botën, ishte djali i tij, Ronaldo JR. Dhe e gjitha për shkak të një gjesti që bëri i riu, i cili në kohën kur i ati ishte në skenë, është ngritur dhe ka takuar Lionel Mesin.

Ky gjest e ka lënë të kënaqur Ronaldon i cili më herët kishte deklaruar se nëse djali i tij pëlqen Mesin do të thotë se është një njeri që pëlqen futbollin e bukur.

Më poshtë fotot:

Screenshot_12.jpg

Screenshot_10_copy.jpg

Screenshot_11_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080299377441406
array(1) { ["section"]=> string(81) "ronaldo-merr-cmimin-ne-skene-por-shikoni-cfare-ka-bere-djali-i-tij-me-mesin-97058" }