Ronaldo preferon “çunat” para modeles me të cilën kaloi pushimet në Miami (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:11 04-08-2016 Ronaldo preferon “çunat” para modeles me të cilën kaloi pushimet në Miami (FOTOT)

Modelja mahnitëse e fitnesit, Cassandra Davis ka tërhequr vëmendjen e Cristiano Ronaldos, gjatë udhëtimeve të tij të fundit në Miami.

Por kësaj radhe Ronaldo ka preferuar të kalojë një ditë pushimi me një grup shokësh, dhe të relaksohen në pishina.

Ai është fotografuar nga paparacët teksa bisedon me shokët e tij buzë pishinës.

Ai duket shumë seksi veshur me pantallona të shkurtra, në ngjyrë të kuqe, të cilat tregojnë fizikun e tij mahnitës dhe lëkurën e nxirë nga rrezet e diellit.

ron1.jpg

eon2.jpg

ron3.jpg

ron2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02227783203125
array(1) { ["section"]=> string(83) "ronaldo-preferon-cunat-para-modeles-me-te-cilen-kaloi-pushimet-ne-miami-fotot-48748" }