Ronaldo urinon në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:30 02-06-2015 Ronaldo urinon në mes të rrugës (FOTO)

Kristiano Ronaldo është kapur duke bërë një gjest të pahijshëm gjatë pushimeve të tij në Saint Tropez. Ai ka urinuar në mes të rrugës, duke u fshehur pas makinave, sapo ka dalë nga një klub nate. Futbollisti është filmuar nga kamerat e sigurisë dhe ëshët ndaluar nga  punonjësi e sigurimit, ndonëse fotot po bëjnë xhiron e botës në median online.

ronaldo2

ronaldo4

ronaldo3

ronaldo 6

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021956920623779
array(1) { ["section"]=> string(42) "ronaldo-urinon-ne-mes-te-rruges-foto-12463" }