Ronela Hajati dhe Young Zerka bashkë, për një qëllim më të madh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:08 03-08-2016

Ronela Hajati dhe Young Zerka bashkë, për një qëllim më të madh se dashuria e tyre, që tashmë njihet. Muzika. Ditët e nxehta të verës tani do freskohen pak me hitin më të ri të çiftit “Syn i jemi”.

Kënga është një bashkëpunim i Ronelës me të dashurin e saj Young Zerka.

Dashuria sjell edhe bashkëpunimet më të veçanta. Skena të nxehta, flladi i erës dhe dallgët e detit sjellin një atmosferë ndryshe për publikun, i cili do e përballojë më këndshëm vapën përvëluese nën tingujt e kësaj muzike. Bravo Ronela dhe Young!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtari i famshëm që vizitoi Shqipërinë, John Newman, me tumor në tru
Publikohen fotot me pullë të kuqe të Kristjanës, balerina që bëri 19 herë seks me Noizy-n »
Article Logic
Execution time: 0.020469188690186
array(1) { ["section"]=> string(68) "ronela-hajati-dhe-young-zerka-bashke-per-nje-qellim-me-te-madh-48653" }