Ronela Hajati i hakërrehet këngëtareve: Bëni sikur pëlqeni ‘rock’-un dhe tundeni e shkundeni me këngët e mia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:12 08-01-2017 Ronela Hajati i hakërrehet këngëtareve: Bëni sikur pëlqeni ‘rock’-un dhe tundeni e shkundeni me këngët e mia

Gjithmonë e vaçantë në zë dhe stil, Ronela Hajati njihet dhe si një prej emrave që i thotë gjërat troç.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social “Instastory”, e cila shkruan kështu: “Disa këngëtare budallaqe mendojnë dhe thonë: ‘Jam një këngëtare e vërtetë sepse më pëlqen rock-u’. Nga ana tjetër i sheh të tundin prapanicat e tyre të shëndosha e të shëmtuara kur fillon kënga ime”. Hajati ka thumbuar kolegët e saj që sipas asaj çfarë shkruan flasin ndryshe dhe veprojnë ndryshe shkruan Who.

ronela.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahet Irina Shayk dhe Cooper? Ja ç’shkruajnë për ta mediat e huaja (Foto)
Kamera e fshehtë: Taksisti shan Veliajn; por kur ai i hipën në makinë … »
Article Logic
Execution time: 0.020535945892334
array(1) { ["section"]=> string(111) "ronela-hajati-i-hakerrehet-kengetareve-beni-sikur-pelqeni-rock-un-dhe-tundeni-e-shkundeni-me-kenget-e-mia-64909" }