Rovena Dilo: Ky është bashkëshorti im

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:17 07-07-2016 Rovena Dilo: Ky është bashkëshorti im

“Ky është bashkëshorti im”, shkruan këngëtarja e njohur Rovena Dilo që më pas na sqaron se ëhstë i tillë në film.

Këngëtarja mesa duket, pas këngës dhe kërcimit në spektaklin ku njohu edhe balerinin e pandarë të saj, tashmë do t’i futet edhe aktrimit.

Rovi do të jetë pjesë e një seriali të titulluar “Ti që mund të më quash Xhon” që siç bën me dije vetë këngëtarja, do të shfaqet së shpejti si bashkëshortja e Genti Kames. Na mbetet veçse të presim se si do vijë çifti për publikun.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.38152408599854
array(1) { ["section"]=> string(42) "rovena-dilo-ky-eshte-bashkeshorti-im-45798" }